logo
Англомовна версія сайту
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Дитячі футболки

Сортування
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Знижки
Фільтрувати
Тип одягу
0 вибрано
Скинути
Колір
0 вибрано
Скинути
Ціна
Вибраний ціновий діапазон
Скинути
Розмір
0 вибрано
Скинути
Показано 1226 результатів
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ
Завантажити ще

Футболки для дівчат та хлопців від Авіації Галичини

Вітаємо тебе в крамниці, де ти знайдеш футболки, що дарують крила дітям. Ми зробили продовження дорослих колекцій у дитячих розмірах, щоб ви могли створити сімейні образи. Крім цього, у цьому розділі є суто дитячі моделі. Ми об’єднали їх у загальну історію Telesyk Airlines. Тут ви знайдете мотиви драконів, літаючих риб, та ластівок-бомбардувальниць. 

Дитячі футболки можна вважати універсальним видом одягу, адже його зручно носити як влітку, так і взимку під дитячий світшот або дитяче худі. Він добре пасує під щоденні прогулянки чи до святкових образів, головне підібрати влучний колір та принт. Доречі, всі зображення, ми наносимо вручну за допомогою шовкодруку і використовуємо фарби, що піклуються про екологію та здоров’я дітей. У нас ви знайдете як футболки для підлітків, так і для зовсім маленьких. Для того щоб вибрати необхідний розмір вам треба знати заміри своєї дитини, адже не завжди вікові стандарти відповідають реальним розмірам. 

Ми знаємо, як часом складно вмовити дітей вдягнути ту чи іншу річ. Тому всі наші футболки мають цікавинки, про які можна розказувати дітям та пробуджувати інтерес.

Всі футболки дитячі ми робимо з матеріалу, що містить 95% бавовни, 5% спандексу. Вони приємні до тіла, добре тримають форму та колір після багаторазового прання.

Загалом, футболка має дуже давню історію. Через свою зручність, було питання часу, коли цей одяг стане загально признаним. Першими, хто почав носити футболки, були американські військові. Їх використовували, як спідню білизну. Але з 1942 році футболки “витягнули” на поверхню і почали носити, як повсякденний одяг. Сталося це завдяки обкладинці журналу “Life”, на який був зображений військові у футболці з принтом. Так з тих часів ця модель глибоко засіла у наших гардеробах.

Наші футболки мають класичний прямий крій та круглу горловину. Дитячий одяг Авіації Галичини можна купити в Києві та у Львові у фірмових крамницях або онлайн.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим