logo
Англомовна версія сайту
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Дитячі світшоти

Сортування
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Знижки
Фільтрувати
Тип одягу
0 вибрано
Скинути
Колір
0 вибрано
Скинути
Ціна
Вибраний ціновий діапазон
Скинути
Розмір
0 вибрано
Скинути
Показано 88 результатів
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дитячі світшоти — альтернативна кусючому светру

Світшот — це зручний одяг, який носять дорослі та діти. Всі пам’ятають той період, коли мама заставляла вдягати теплий кусючий светр у холодну пору року. Нарешті ера незручності змінилась на комфорт та простоту. Адже матеріали, з яких зазвичай виготовляються світшоти м’які та утеплені, а крій максимально зручний. Світшоти для дітей ми виготовляємо тканини тринитки, що містить у собі 79% бавовни, 21% поліефіра. Вона приємна до тіла, добре зберігає форму та колір після тривалого носіння та прання. Головне дотримуватись всіх правил, що вказані на бірці.

Всі дитячі світшоти та інші вироби ми об’єднали в одну колекцію, що називається Telesyk Airlines. Тому головним героєм на наших принтах дуже часто виступає старий знайомий Івасик Телесик та лебеді. Головною ідеєю цієї колекції є, безпосереднє залучення дітей в казку. Тут ви знайдете цікаві крої, написи, що світяться у темряві, аплікації та інші елементи, що заворожують дітей. Крім цього, маємо зменшені версії дорослих світшотів, аби ви могли скласти теплі сімейні образи. Тому зібрати фемелі лук можна дуже просто, купити світшоти дитячі та дорослі, й насолоджуватись сімейними образами. 

Світшоти дитячі досить універсальний одяг, адже крій та матеріал зручні, але разом із тим, це не спортивний виріб. Тому його легко можна вдягати на прогулянки або на свята. І новорічні світшоти дитячі вже не будуть колоти в спину в Новорічну ніч. 

Купити дитячі світшоти Авіації Галичини можна у наших крамницях у Львові та Києві або прямо на сайті. Адреси крамниць ви знайдете у відповідному розділі “контакти” на сайті. При виборі розміру обов’язково зверніть увагу на розмірну сітку. Вона є у кожній картці товару. Часто віковий показник не відповідає вашим фактичним розмірам.

Обирайте світшот для своєї дитини і пам’ятайте, що всі діти мають крила.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим