Поширені запитання (FAQ)

Як нараховуються бонуси?

За всі ідентифіковані покупки на сайті або в крамницях ви отримаєте відсоток бонусів на особистий рахунок. Перевірити залишок можна в особистому кабінеті в розділі “Рондель Клуб” або в продавців у наших крамницях.

Бонуси стають доступними для використання тільки після того, як ви верифікуєте свою пошту, якщо реєструвались на сайті, або телефон, якщо реєструвались в крамниці. 

Оплата бонусами на сайті: на сторінці оформлення замовлення ви побачите кнопку “БОНУСИ”. Натисніть її і побачите актуальний залишок ваших бонусів. Впишіть суму, яку хочете витратити та натисніть “ОК” — сайт відмінусує вказану суму бонусів від загальної суми замовлення. 

Оплата бонусами в крамниці (крім зони Duty Free): при розрахунку за покупку ви можете запитати залишок бонусів у продавця і розрахуватись ними частково або цілком. Він/вона врахує бонуси і озвучить остаточну суму покупки. Бонуси автоматично спишуться з вашого особистого рахунку.

Коли нараховуються бонуси?

Бонуси нараховуються за кожну авторизовану покупку в розмірі відповідно до вашого статусу в програмі, від 3% до 15%.

Бонуси стають доступними для списання:

 • у випадку купівлі на сайті: протягом 14 днів після фактичного отримання інтернет-замовлення у поштового оператора;
 • у випадку купівлі у крамниці: одразу.
Чому не нараховуються бонуси?
 • Бонуси не нараховуються на товари, які мають знижену ціну.
 • Бонуси не нараховуються та будь-які акції на знижку не працюють для товарів, з яких ми відраховуємо прибуток на підтримку ЗСУ (це зазначення є у описах відповідних товарів).
 • Бонуси не нараховуються при використанні промокоду на знижку, на акційні товари та під час дії будь-яких акцій на знижку (знижка не сумується із іншою знижкою чи нарахуванням бонусів).

Якщо ви не купували товар зі знижкою, не використовували промокод, а статус вашого замовлення в особистому кабінеті стоїть “виконано”, і при цьому бонуси не нараховано, тоді напишіть нам на пошту [email protected] і ми все владнаємо.

Додаткові можливості
 • Якщо ви пілот – покажіть посвідчення пілота на касі магазину — для вас все дешевше на 12% у форматі знижки, крім товарів з уже зниженою ціною.
 • Якщо ви служите у ЗСУ вкажіть підрозділ, в якому проходите службу, при реєстрації — вас чекає 10% знижки на усе, крім товарів зі зниженою ціною.
 • Якщо ви власник жовтої картки LOKAL, що належать до команди Холдингу емоцій !FEST — розраховуйте на бонуси для своїх у мережі наших магазинів та на сайті (крім Duty Free на Львівському летовищі):
  10% на дорослі полосукні-полосвітшоти та худі (крім дощовика, худі SYLA, та Дракон).
  5% на решту асортименту.
Умови використання промокодів

Ми часом пропонуємо розмаїті цікаві пропозиції за промокодами. Ці промокоди можуть прийти вам на імейл чи просто з’являтися в розділі Акції у вашому особистому кабінеті (якщо ви зареєстровані у нашому Рондель клубі), можуть показуватись у стрічці чи сторіз FB чи Інстраграм, їх вам може показати Google. Це персоналізовані промокоди, які можуть мати обмеження в часі. Тож якщо ви побачили десь таку пропозицію з промокодом – заскріньте її собі, це єдиний спосіб скористатися пропозицією. Ніхто з працівників компанії вашого персонального промокоду не знає і не зможе вам його сказати.

Для використання промокоду, треба вписати його у відповідне поле на сторінці оформлення замовлення.

 • Промокоди можуть використувувати лише зареєстровані покупці.
 • При використанні промокодів на знижку бонуси не нараховуються.
 • Промокод можна використати лише один раз.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим