logo
Англомовна версія сайту
Фільтрувати
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
Колір
Застосувати
Скасувати
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 2000

ДЕТАЛЬНІШЕ

Купити чоловічі ремені онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Вітаємо тебе у крамниці, де купити ремінь можна у два кліки. Причому цей ремінь буде не просто оперізувати стан і підтримуватиме штани, але й підкреслить твій стиль.

Перші пояси мали не такий гарний вигляд, як зараз, адже матеріалами з яких вони виготовлялись були трава, волосся або шматки шкіри. Лише через тисячі років пояси стали набувати естетичного зовнішнього вигляду. Їх почали плести зі шнурів, тканин та мотузок, які спліталися або зшивалися між собою і вже готовий виріб називався “поясом”.

Традиція носити шкіряні ремені в Україні сягає ще далекі Скіфські племена. Вони першими почали вправно обробляти шкіру та давати собі ради з металами. На Русі цей елемент одягу був дуже важливий і зривання з когось поясу вважалося актом ворожнечі. Пояс носив статусну роль, означав гідність та честь свого володаря. Не дарма саме пояс був обов’язковим елементом військових форм. За всю історію ця річ виконувала різні функції. Пояс використовувався, як елемент що підтримує зброю, як захист для живота і навіть, як приладдя для вигнання злих духів. Та з часом у нього лишилось дві функції: підтримувати штани та підкреслювати стиль. Зараз він став майже невіддільною частиною чоловічого гардероба і посідає поважне місце серед інших чоловічих аксесуарів.

Існує безліч різних видів ременів, вони різняться видами пряжок та матеріалами з яких виготовлений. Найнадійнішими та солідними вважаються чоловічі шкіряні ремені. Свої ми виготовляємо з натуральної ремінної шкіри бика або корови, а пряжку відливаємо з латуні.

Купити ремінь чоловічий можна у спеціалізованих магазинах. Якщо ремінь вийде завеликий, то вам не треба шукати чим робити новий отвір. В магазинах зазвичай є спеціальні пристрої, які вкорочують ремінь і не псують його зовнішній вигляд.

Як підібрати чоловічий шкіряний ремінь?

  • ремінь неодмінно має підходити за кольором та структурою до взуття.
  • класична пряжка робиться із латуні й має форму підкови, такий вибір буде оптимальний під всі види штанів. Але якщо ти хочеш підкреслити свою індивідуальність і зробити якийсь акцент, то обирай оригінальні форми та кольори.
  • шкіряні вироби завжди мають зріз, який підтверджує натуральність матеріалу. Ремені зі шкірозамінників спершу підгортають, а потім підшивають.
  • довжина має бути підігнана під тебе. Після застібання на ремені має залишатись 20 сантиметрів вільного кінця. Оптимальна ширина 4-5 см для дорослого чоловіка

І ніколи не одягай ремінь разом із підтяжками, це вважається дурним тоном.

Якщо ти шукаєш шкіряний ремінь у Львові чи у будь-якому іншому місті, то неодмінно завітайте до нас в крамницю або зроби замовлення онлайн.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим