logo
УКР

Чоловічі дощовики

Фільтрувати
Сортувати
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
Розмір
Колір
Застосувати
Скасувати
box icon

Замовлення від 4000 доставляємо до відділення нашим коштом

ДЕТАЛЬНІШЕ

Купити чоловічі дощовики онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Сучасну людину не налякати ані дрібним дощем, ані сильною зливою. І не дивно, адже в нас завжди напоготові парасоля або спеціальний одяг, що захищають від негоди. Для того, щоб навіть у найпохмуріший день ми виглядали на всі сто, сучасні виробники одягу пропонують безліч стильних і зручних варіантів дощовиків на будь-який смак. Проте так було не завжди.

Перший у світі дощовик

На початку XIX століття, щоб верхній одяг менше пропускав воду, його обробляли олією. Не важко здогадатися, що такий метод мав багато недоліків. Цей спосіб був доволі непрактичним і забезпечував лише мінімальний захист від дощу. Однак виробники одягу не полишали спроб знайти більш зручний та ефективний варіант захисту від вуличної зливи.

На початку 1820-х років Чарльз Макінтош винайшов тканину, яка відштовхувала воду. Він описав свій запатентований матеріал як “гумову тканину Індії”.

В ході одного з хімічних експериментів Макінтош забруднив рукав піджака розчином каучуку, і забув видалити пляму, а через деякий час помітив, що рукав піджака не промокає. Він почав працювати над своїм відкриттям і проводити експерименти. З’єднавши каучукові нитки з бавовняними та пом’якшивши їх нафтою, він домігся того, що тканина стала непроникною для води та повітря.

Винахід набув розголосу, і кравці поспішили його використати. Однак виявилось, що через дірки від голки, які залишились після пошиття, просочувалась вода. Отже, при сильному дощі тканина не захищала належним чином.

Макінтош зрозумів: щоб не зруйнувати репутацію та не дати знецінити своє відкриття, він мусить самостійно вирішити цю проблему. За деякий час він відкриває власні магазини та робить пальта з гідроізольованими швами. Його пальто з покритої тартаном гумової тканини із повністю закритими швами зробили фурор.

Львів’яни знаються на дощі

Ще з тих часів, коли не було як купити файний дощовик, львівські парубки знали, що слід мати з собою парасольку, аби в разі чого було під чим сховати дівчину від дощу. Адже у Львові погода мінлива: як зара не паде дощ, то не факт, що за якусь годину його не буде.

Львів має особливий мікроклімат — в середньому за рік випадає 740 мм атмосферних опадів, а на рік у Львові в середньому 174 дощові дні. Через це він здобув славу міста, де завжди паде дощ.

Це пов’язано з тим, що Львів одним із перших зустрічає циклони з північної Атлантики. Дощ тут іде порівняно частіше, ніж за Збручем, і повітря загалом вологіше. До прикладу в 1893 році випало 1 422 мм опадів. Той рік справедливо вважається найдощовитішим за всю історію Львова. З того й виходить,що львів’яни знаються на дощі, як ніхто інший.

Хто любить міський туризм або довгі вуличні прогулянки, обожнює риболовлю чи ходити по гриби, той знає, що на мокру й паскудну погоду завжди тре мати дощовик. Що ж стосується тих, хто просто живе у Львові — у них вже є гідний привід мати не один дощовик.

Чим дощовик крутіший за парасолю:

  • Він закриває вас повністю (ну або майже повністю), натомість парасоля  — лиш верх, і то не завжди.
  • Дощовик простіше сховати до сумки чи торби, бо парасоля переважно більш громіздка.
  • Коли ви в дощовику, маєте вільні руки.
  • Дощовик пасує до сучасного одягу краще ніж парасолька, яка більше личить до класичного стилю.
  • Дощовик підходить не лише для міста, але й для природи.

Де купити крутий дощовик в Україні?

Сьогодні купити дощовики чоловічі можна в багатьох крамницях. Більше того, це можна зробити, навіть не виходячи з дому — в інтернеті є безліч пропозицій, достатньо лише вибрати та оформити замовлення й доставку.

Ми створюємо плащі-дощовики для людей, які цінують якісні речі та надають перевагу функціональному і комфортному одягу. Якщо ви любите яскраві кольори й оригінальний дизайн, а дощ вам подобається не лише з вікна своєї оселі, якщо вас не зупиняє негода і ви вибираєте українське, якщо маєте крила за плечима (або хтіли би), наші дощовики точно створені для вас.

Купити чоловічий дощовик, протестований під львівським дощем, можна у наших крамницях або на сайті!

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим