logo
Англомовна версія сайту
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Жіночі худі

Сортування
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Знижки
Фільтрувати
Тип одягу
0 вибрано
Скинути
Колір
0 вибрано
Скинути
Ціна
Вибраний ціновий діапазон
Скинути
Розмір
0 вибрано
Скинути
Показано 88 результатів
box icon

Безкоштовна доставка замовлення від 1500

ДЕТАЛЬНІШЕ

Худі жіночі — одяг широкого загалу чи закритих груп?

Вітаємо в крамниці, де ти зможеш підібрати не просто жіноче худі, а річ, що несе у собі сенс. Як і всі інші наші речі, кожна з цих моделей відноситься до певної колекції, що розказує якусь історію. Детальніше про значення тих чи інших символів, ти можеш прочитати у картах товару.
Ми створили наші худі для активних жінок, що стрибають з парашутом, підкорюють вершини, бачать ціль і точно знають як до неї дістатись. Всі наші худі мають різний крій, та свої особливості, але об’єднує їх наявність капюшона. Це невіддільна частина цього виду одягу, адже саме слово “худі” з англійського «Hoodie» перекладається як “капюшон” або “каптур”. Ще одним важливим елементом цього одягу є кишені. Спершу це був кишеня-кенгуру, але зараз зустрічаються моделі, де кишені розділені блискавкою.

Шлях жіночих худі від ченців до модних будинків

Історія виникнення цього елементу одягу сягає далекі середні віки. Як не дивно прародичем худі були мантії священнослужителів. Накидки також мали капюшон та захищали тіло від негоди. Але це єдині схожості між цим одягом. Сучасний зовнішній вигляд худі набуло в 30-х роках минулого століття. Батьками дизайну стала американська компанія «Champion». Вони створили новий вид одягу, який полюбився робітникам та спортсменам. Конструкція цього одягу була зручною та добре захищала тіло від холоду. Худі не стало одразу популярним і не вийшло у широкі маси, тільки у 60-90-ті роки воно отримало славу та вийшло у широкі маси. Це сталося завдяки появі хіп-хоп течії в США, а підсилив ефект вихід фільму “Рокі”, де Сильвестр Сталлоне продемонстрував худі у вкрай вигідному стилі.

Початок 2000-них був несприятливим для худі. Тоді цю одежу ототожнювали з юнаками хуліганами, бо майже всі вони носили однаковий одяг. Поліція довгий час домагалась права зупиняти й обшукувати всіх, хто носив худі. У цей час суттєво знизилось виробництво даної речі, бо багато фірм боялось підчепити на себе негативний відтінок у репутації. Вийти з кризового етапу допомогли модний будинок Армані і такі дизайнери, як Томмі Хілфігер і Ральф Лорен. Вони дали нове життя цій речі та зробили із нього одяг гідний захоплення.

Зараз жіночі худі можна купити майже у всіх магазинах, адже вони бувають, як спортивні так і романтичні. Всі наші худі унісекс, тому гарно підходять жінкам так чоловікам. Зручно купувати йому, а носити самій.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим