Сontacts
Sign in or Create account
Sign in or Create account
Email
Sign in
First time here? Register
Men

Women's pajamas

Filter
Size
Color
Availability
Cancel all filters
Sort
  • First new
  • Popular
  • First cheaper
  • First expensive

Купити жіночі піжами онлайн від українського бренду Авіація Галичини

Чи має хоч якесь значення, як виглядає жіноча піжама, якщо під час сну нас ніхто не бачить? Ми переконані, що значення має все, що важливо особисто для вас. При виборі одягу для дому насамперед варто керуватися власними побажаннями та комфортом. Хто би що не казав, а виглядати на всі сто нічого не заважає навіть у найбуденніших обставинах. І робити це варто не для когось, а передусім для себе.

Історія виникнення жіночих піжам

Жіночі піжами в давнину здебільшого виготовляли з бавовни. Це приємний на дотик і дуже практичний матеріал, що не спричиняє алергічних реакцій на шкірі. Бавовняні вироби добре пропускають повітря. Цікаво, що жінкам вікторіанської епохи дозволено було приймати гостей у нічній сорочці. Допускалися навіть прогулянки садом у такій піжамі, якщо поверх був одягнений халат. Нерідко жінки ходили в домашній довгій сорочці протягом усього дня, займаючись підготовкою до вечірнього балу.

Пізніше жіночі піжами стали шити з сатину, шовку, віскози та легкого шифону. Вільний крій зберігався, проте замість сорочки виробники вирішили віддати перевагу штанам довжиною до щиколотки та курці, що могла мати рукави різної довжини. Штани було прийнято затягувати мотузкою або зав’язувати на стрічку.

З 1970-х років піжами стали виготовлятися з вогнестійких тканин, оскільки цього почали вимагати тодішні стандарти. Піжама жіноча втратила стиль унісекс, і натомість отримала більше принципово жіночих ознак. Виробники почали шити моделі з рюшами, мереживом, різним дизайнерським оздобленням і формами комірця та горловини. Білий колір перестав бути основним, і з’явилися піжами будь-якого кольору в клітинку та яскравий горох.

Сьогодні найпопулярніший різновид піжами — це комплект із довгих штанів і кофти. Літній варіант часто включає в себе шорти замість штанів і майку на бретелях.

Піжами для жінок — не просто домашній одяг

Від того, що ми одягаємо та як виглядаємо (навіть у себе вдома), може залежати наш настрій і темп, у якому ми проведемо увесь день. Для дівчат часом вирішальну роль відіграє те, якими вони бачать себе в дзеркалі зранку. У вас досі немає улюбленої піжами, в якій ви готові зустріти на порозі своєї домівки хоч кращу коліжанку, хоч саму королеву? Тоді слід терміново це виправляти.

Якщо ви вирішили купити піжаму на сайті, а не у фізичній крамниці, при виборі радимо звернути увагу на таблицю розмірів. Як правило, доступ до розмірної сітки надає кожен онлайн-магазин. 

Оригінальний одяг для сну від Авіації Галичини

Забудьте все, що ви чули про піжами раніше. У нас ви не знайдете класичних варіантів, що включають в себе шорти і футболку, або моделей у вигляді легкої сукенки на бретелях. Ми випускаємо піжами вільного крою у вигляді комбінезона із одним суцільним замком. Їх зручно одягати, а тканина, хоча й торкається тіла, не облягає та не сковує рухів — зможете лежати навіть у найбільш чудернацький позі, зручність гарантуємо. Усі вироби шиємо з флісу, тому вони теплі, м’які та приємні на дотик. 

Ми в Авіації Галичини переконані, що правильна піжама чудово підходить не тільки для сну, але і для лінивого домашнього байдикування, посиденьок з друзями чи навіть віддаленої роботи в умовах карантину. Саме тому кожна наша модель має каптур, кишені та найоригінальніший дизайн з усіх, що ви можете собі уявити.

Наприклад, у нас є піжама під назвою Скафандр, яка ідеально підходить тим, хто любить часом політати в хмарах. Її спеціальні функції, передбачені дизайнером — захист від надокучливих магнітних бурь і невдалого положення зірок. А ще, маємо піжаму, яка здатна змусити позеленіти та перетворитися на справжнього дракона з хвостом і шипами, усе як має бути. А якщо ваші рідні з вами на одній хвилі, можна придбати по дракону для кожного — у нас є сімейна колекція.

Ми працюємо в Україні та насамперед для українців, тому на кожному своєму виробі робимо фірмову бірку з фразою: Proudly made in Ukraine. Купити жіночу піжаму можна в інтернет-магазині або в одній із наших крамниць, розташованих у Львові та Києві.

This site uses cookies in order to provide services properly.
Agree by continuing your visit on the website

Close