Kontakt
Wejście
Wejście
Email
Zaloguj się
Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się
On

Tatuaże tymczasowe

Filtruj
Kolor
Dostępność
Anuluj wszystkie filtry
Sortuj
  • Najpierw nowe
  • Popularne
  • Najpierw tańsze
  • Najpierw droższe

Тимчасові тату від Авіації Галичини — говорити зі світом своєю мовою! 

У час, коли українцям особливо важливо звучати на весь світ і завжди бачити “своїх”, наш асортимент поповнив незвичний виріб. Це не одяг чи значки, як ви могли подумати відразу, а дещо сміливіше. І ближче до тіла)

Патріотичні тимчасові тату — наш спосіб додати кольору і власних маніфестів у кожен день, адже це не просто зображення, а стилізована й відтворена колекція “Бунтарки”! Знаємо (і, щиро кажучи, — дуже радіємо з цього), що татуювання нарешті отримали позитивне сприйняття й цікавість замість засудження. Для одних людей тату — це спосіб донести світові цінності, іншим важливо таким чином зберегти історії, а хтось просто творить власну естетику. 

Ваше тіло — ваше рішення. Ми ж допоможемо зробити татуювання по-справжньому бунтівними! Кожне зображення з колекції тимчасових тату — це втілення нашого бачення світу, яке талановиті Arley Sign допоможуть перенести на тіло. 

Що таке тимчасові тату і як ними користуватися? 

Справді, зараз нікого вже не здивуєш татуюваннями найрізноманітніших кольорів, форм і розмірів завдяки професійності тату-майстрів. Та разом з цим і виникає більше роздумів: як вибрати саме “те” тату, яка ділянка буде комфортнішою, й от би можна було порівняти обидва варіанти. Саме тут на допомоги приходять наші авіаційні митці з водостійкими тимчасовими татуюваннями! 

Водостійкі тимчасові татуювання від Авіації Галичини — це серія зображень, нанесених на спеціальну поверхню, які легко перенести на будь-яку ділянку тіла! Всього за кілька хвилин, склянка води та серветка — і ви зможете носити їх на собі. Набір містить покрокову інструкцію, тож ми певні, що все вдасться. Формат аркуша – А5, а самі татуювання різняться за розміром, щоб ви могли досхочу експериментувати з поєднаннями. 

Патріотичні татуювання “Бунтарки” для нас створили Arley Sign – їхні круті роботи вже точно бачили. Наші тимчасові тату — кольорові, з ластівками й гаслами, а ще —  конотопською відьмою, яка летить на ПЗРК «Перун». Проти них не встоїш, з власного досвіду кажемо! 

Кожне зображення буде тішити вас своїм виглядом від 5 до 7 днів, залежно від місця нанесення. Якщо вам хочеться милуватися ним якомога довше — обирайте ділянки, що далеко від згину та не мають поруч аксесуарів. Та будьте спокійними у ванні чи душі — вода їх не пошкодить ніяк. Зображення створені фарбою на рослинній основі, тож є гіпоалергенними й абсолютно безпечними. 

Іще з переваг — кожен малюнок можна вирізати й нанести окремо, тож сьогодні ви можете носити на тілі котика, а вже завтра — бути “З вітром однієї крові”! Або ж поділитися авіаційними татуюваннями з друзями, тож Бунтарок у вашому оточенні лиш побільшає! 

Будемо раді допомогти з усіма питаннями у наших фірмових магазинах (у Львові та Києві) або на нашому сайті. 

 

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to

Zamknąć