logo
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйся

Десантно-штурмові війська Збройних сил України – це ті, які завжди першими летять на допомогу й виконують бойові завдання в тилу ворога. Створили їх після проголошення незалежності України, 1992 року. Сформували на основі частин Повітряно-десантних військ СРСР, які дислокувалися на нашій території.  То надзвичайно моцні хлопці, тому їх залучають у найзапекліші моменти. Є наймобільнішими військами й кулею летять на завдання. Зосереджують сили, аби противники не могли використовувати своїх резервів і не зуміли завдати удару. А ще вони займають та охороняють стратегічно важливі об’єкти.
Окрім цього всього, десантники допомагають боротися з терористами, брали участь у міжнародних операціях із підтримання миру та безпеки у Югославії, Іраку, Сьєрра-Леоне, Косово, Ліберії. Полковник-десантник Максим Миргородський, який першим став повним кавалером ордена Богдана Хмельницького, координував оборону Донецького аеропорту в жовтні-листопаді 2014 року. Десантники та піхотинці брали участь у рейдах від Слов’янська до Маріуполя, вступали в бойові зіткнення з підрозділами Росії та знищили кілька артилерійських дивізіонів, які перетнули український кордон.
2017 року на урочистій дефіляді на Михайлівській площі в Києві Президент України Петро Порошенко вручив командуванню нову військову символіку. Тепер наші Десантно-штурмові війська носять не блакитні берети, а кольору марун (темно-бордовий, раптом що).