logo
Ukrainian version of the site
Sign in or Create account
Email
Sign in
First time here? Register

ТОП 5 фріків у всесвітній авіації

В історії авіації багато кумедних фактів та невдалих спроб піднятись в небо. Ми зробили підбірку найдивакуватіших літальних апаратів, які піднімались в небо, проте у масове виробництво не надійшли.

Італійський Caproni CA.60

Вигляд літак мав як «літаючий плавучий будинок». СА.60 Noviplano представляв собою дев’ятикрилий човен-авіалайнер з розмахом крил у 30 м, оснащений 8 двигунами та розрахований на 100 пасажирів. Будівництво розпочалось в 1919 році, а в 1921 літак здійснив свій перший і останній політ, відірвавшись від води лише на 18 м.

Американський аероцикл De Lackner HZ-1

Створений в середині 1950-х для розвідувальних операцій армії. Підіймав в повітря до 200 кг, час польоту без дозаправки — до 1год. Через недоліки конструкції, апарат так і не взяли на озброєння. Пілот розміщувався прямо над гвинтом, що вже робило апарат надзвичайно небезпечним, крім того, при посадці та взльоті такого типу апарат міг зачіпати поверхню, або ж затягувати на гвинт сміття, що приводило до аварій.

Експериментальний винищувач Vought V-173

«Літаючий млинець» – одна з назв цього неординарного літаючого апарату. Розроблений німецьким інженером для ВПС США у 1942р. Апарат вертикального взльоту та посадки  V-173 став прототипом більшого винищувача Vought XF-5U, практично вп’ятеро важчого (останній теж не був взятий на озброєння флоту).

Монокоптер Crysalis

Політ цього апарату нагадував політ насіння клену. Саме цей принцип і лежав в основі розробки французьких інженерів 1911 року. Двигун приводив в рух вентилятор, який нагнітав повітря в єдину лопать апарату. Повітря виходило через сопла на кінцівці лопаті і тим самим приводило її в рух. Через провал тесту на озері Серсей, військові відмовились від подальшої розробки. Crysalis був першим реактивним гелікоптером в історії.

«Літаюча труба» Stipa Caproni

Основна ідея створення такого кумедного апарату — використання фюзеляжу у вигляді труби для підвищення ефективності гвинтів. Корпус був виготовлений з дерева. Літак успішно пройшов тести в 1930-х роках, проте їх результати не відповідали вимогам військових, тому до масового виробництва справа не дійшла.

10 December 2018 Цікаве

This site uses cookies in order to provide services properly. Agree by continuing your visit on the website.

Chat with Aviatsiya Halychyny
Hi! How may I help you today?
The team typically replies in a few minutes.