logo
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Сертифікати

Сортування
  • Спочатку нове
  • Популярне
  • Знижки
Фільтрувати
Тип одягу
0 вибрано
Скинути
Колір
0 вибрано
Скинути
Ціна
Вибраний ціновий діапазон
Скинути
Розмір
0 вибрано
Скинути
Показано 00 результатів
Нічого не знайдено
Скинути фільтри

Подарунковий сертифікат від Aviatsiya Halychyny

Всі люблять подарунки, погодьтесь. Радісні усмішки, теплі обійми та щасливі емоції наповнюють людей під час дарування чи отримання. Але вибір подарунку часом стає нічогенькою такою …. Ви боїтесь не потрапити в розмір чи не вгадати з кольором, чи загалом не впевнені, що людині “засмакує” подарунок. Ми самі не раз переживали подібне, тому вирішили зробити подарункові сертифікати. Це значно економить час та нерви.

Такий презент пасуватиме на день народження чи річницю, на весілля або від Святого Миколая. Список можна продовжити, обмеженням може бути тільки ваша фантазія. Наш сертифікат діє 3 місяці та може покривати повну вартість речі. Якщо оберете товарів на меншу суму від номіналу, залишок не зберігається. Але завжди можна обрати якусь дрібницю і трохи доплатити, аби всі кошти із сертифіката були використані, а подарунків було більше.

Як купити подарунковий сертифікат?

Зробити це можна у наших фірмових магазинах, всі адреси знайдете у розділі “КОНТАКТИ”. Якщо у вашому місті немає нашого магазину, не засмучуйтесь, замовити його можна через сайт. Ми відправляємо сертифікат у будь-який куток України.
На руки ви отримаєте пластикову картку зі штрихкодом та зображенням номіналу, інструкцію із застосування та датою закінчення терміну використання в чорному стилізованому конверті. Вам не доведеться думати про упаковування окремо.

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим