logo
Англомовна версія сайту
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

Знайомтесь, це – Сила!

Команда Авіації у 2018 році розробила новий інноваційне худі “Syla”. Самі тестили цей продукт цілий рік, мандрували містами світу і навіть піднімались в ньому на Кіліманджаро.

Потім його удосконалили і вийшли з цим продуктом на Кікстартер, де зібрали потрібну суму досить швидко, за першу добу  – 70%. Наші худі поїхали до Японії, Нової Зеландії,Німеччини, Великої Британії, Італії, Греції, Австрії, Швеції, Франції, Данії, Польщі, Південної Африки, Канади, США та, звісно,  України.

 Продукт цілком і повністю пошитий та розроблений в Україні. Навіть основна тканина – українська, з Рівного. Бо ми дуже хочемо, щоб про Україну знали у світі як країну, яка розробляє сучасні та якісні продукти.

 Худі має багато функціональних кишень – сюди може вміститись все необхідне: від ключів та навушників, до планшету і книги. Кишені пошиті з надміцної плащової тканини (100% поліестр), котра має водовідштовхуючі властивості, щоб зберегти речі мандрівника від вологи. Але найважливіше – це дощовик, який можна сховати в комір худі. При львівській погоді – він завше буде в нагоді.

 

19 Червня 2018 Одяг

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим