УКР
Контакти
Вхід
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся
Чоловікам

«Хартія» – це наш маніфест дією», – сказав якось засновник і командир батальйону Всеволод Кожем’яко в інтерв’ю Forbes. І саме про це наша співпраця!

Добровольчий підрозділ «Хартія» виник на самому початку повномасштабної війни – в ньому об’єдналися як професійні військові, так і цивільні, переважно з Харківщини.
Назву для об’єднання цих сміливців у квітні 2022 року придумав поет та волонтер Сергій Жадан, який з моменту заснування опікується рідним батальйоном. А ще він присвятив батальйону потужний гімн, який одразу ж став одним з головних хітів в репертуарі гурту «Жадан і Собаки». Якщо ви з нами давно, то точно знаєте, що Серій Жадан є добрим другом нашого бренду і займається допомогою військовим.
З самого початку повномасштабного вторгнення бійці «Хартії» обороняли Харківщину і стали одними з перших, хто вийшов на кордон з ворогом під час контрнаступу ЗСУ. Тепер сучасні слобожанські козаки стали 13-ю бригадою НГУ в складі Гвардії наступу і продовжують свою боротьбу на найгарячіших напрямках фронту.
А ще харківські хлопці є одним з найстильніших військових об’єднань! Придивіться уважніше до логотипу «Хартії». В айдентиці бригади заховані символи слобідського козацького полку: колись славні предки харків’ян захищали свою землю так само відважно, як і наші хартійці зараз.
Частину коштів з продажу колекції «Хартія» ми віддаємо на потреби бригади, тому зробіть і ви свій маніфест дією!

Як це працює? Ви замовляєте стильну футболку, що підкреслює українську ідентичність та войовничий дух козацтва, а заразом прославляєте цим бригаду «Хартія» та напряму допомагаєте їй в боротьбі з ворогом. Дійте!

gallery
gallery
gallery
gallery

youtube-video-preview

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити