УКР
Контакти
Вхід
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся
Чоловікам

Креативність українців не має меж, а політ фантазії сягає космосу. І то буквально, адже в нас є свій супутник, на який збирали всією країною! Збори донейтів на допомогу Збройним Силам України проводяться різними методами: дехто продає скриншоти марки Укрпошти у твіттері, хтось організовує благодійний похід від Чорного моря до Говерли, а дехто співає пісні на укулеле за благодійні внески.

Українська армія невтомно захищає нашу державу від російських загарбників. А ми невсипущо допомагаємо нашим військовим. Маємо декілька методів допомоги армії — ви можете обрати для себе найоптимальніший!

gallery
youtube-video-preview

Army of drones

Разом з UNITED24 та Армією дронів ми оголосили збір 1 мільйона гривень на комплекс БПЛА R18 українського виробництва!

Ця «пташка» може літати на відстань до 10 кілометрів та знаходитись в повітрі до 45 хвилин. А ще розвідує лінію фронту та виявляє ворожу силу та техніку, невеликі укріплення і склади з боєприпасами, штабні машини, артилерійські установки, РСЗВ. А головне його застосування – це нічне скидання боєприпасів на все вищеперелічене. Для роботи вночі дрон обладнаний тепловізором.

З продажу кожної футболки на ініціативу передаємо 400 грн, а з кожного светра — 1000 грн.

Купи мені бойовий літак

Найперше розповімо про наш масштабний збір «Купи мені бойовий літак». Повітряні Сили потребують літаків. Адже від них залежить безпека наших міст, наших людей. Ініціатива йде від українських бойових льотчиків. Вони точно знають, як максимально ефективно використати літаки для перемоги. Ви можете долучитись до цього збору, придбавши один із цих товарів. Весь прибуток із них йде на цю ініціативу!

youtube-video-preview
Завантажити ще
youtube-video-preview

Leleka 100

Можна безкінечно дивитись на три речі: як горить вогонь, як тече вода і як щодня збільшується кількість мертвих москалів. А щоб їх кількість тільки росла, нашій армії потрібні дрони. Влітку ми почали співпрацю із фондом компетентної допомоги «Повернись живим» та відкрили збір на купівлю БПЛА «Лелека-100». Тоді ми разом зібрали 511 500 грн за 20 днів — навіть більше, ніж було першочергово потрібно! Нині ми продовжуємо співпрацювати із фондом й перераховуємо 200 грн із продажу кожної футболки «Leleka 100».

Skydiving

«Краще раз злетіти соколом у небо, аніж вічно жити у ярмі» — цитати із улюбленої пісні нашого друга та побратима Артема Димида або, як всі його називали, Курки. Він зробив свій внесок у створенні Авіації Галичини, і після нашої спільної роботи захопився скайдайвингом по-справжньому.

Він яскраво літаючи жив і гідно відлетів: він віддав своє життя, обороняючи Україну. Разом із Українським Католицьким Університетом та Пластом ми заснували стипендію імені Артема Димида для студентів- пластунів. Весь прибуток із цих речей піде на стипендіальний фонд.

Mission Mariupol

Колекцію «Mission Mariupol» ми присвятили героям-льотчикам, які доставляли зброю та інше необхідне до вже оточеного міста та вивозили поранених. Це була секретна і теоретично неможлива операція, яка, втім, врятувала багато життів. Українські льотчики 7 разів літали в оточений Маріуполь, у ворожий тил на 100 кілометрів на наднизьких висотах. Було втрачено 2 гелікоптери. Тоді вдалось вивезти велику кількість поранених захисників.
У пам’ять у цю неможливу місію, яка таки стала реальною, ми і створили цей одяг. Частину прибутку із продажу колекції перераховуємо сім’ям героїв загиблих у цій операції.

youtube-video-preview
Завантажити ще

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити