УКР
Контакти
Вхід
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся
Чоловікам

MISSION MARIUPOL. ІСТОРІЯ ЕКІПАЖІВ, ЯКІ ЗРОБИЛИ НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВИМ

У цій війні, війні за Незалежність, в періоді після 24 лютого вже є і ще буде багато героїчних історій, які будуть переповідатися та зрештою увійдуть у підручники на рівні з боєм на Маківці, Листопадовим Чином, героями Крут та Донецьким аеропортом. Одна з таких історій — це, безперечно, захист Маріуполя й Азовсталі.

Але, мабуть, не всім відомо, що, окрім героїв-азовців, в цій битві є ще одні герої — льотчики, які доставляли зброю та інше необхідне до вже оточеного міста та вивозили поранених. Це була секретна і фактично неможлива операція, яка, втім, врятувала багато життів.

Загалом наші пілоти 7 разів літали в оточений Маріуполь. Потрібно було літати у ворожий тил на глибину близько 100 кілометрів. Пілоти летіли на наднизьких висотах, аби ворожі радари, відповідно, засоби ППО не могли їх дістати. Лише у самому Маріуполі було три ракетні комплекси. Попри те, що пілоти розуміли — шанси залишитись живими 1 до 10, вони свідомо пішли на це завдання. Загалом за 7 вильотів було втрачено 2 гелікоптери. Але решта повернулися і вивезли велику кількість поранених захисників. У пам’ять про цю місію та тих, хто не повернувся, ми вирішили випустити серію одягу, аби таким чином зафіксувати ще одну видатну звитягу, яка наблизила нашу перемогу.

Частину коштів з продажу колекції будемо перераховувати сім’ям героїв загиблих у цій операції. 

youtube-video-preview
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
Завантажити ще

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити