УКР
Контакти
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся

#Пласту111 Наша гордість і мрія.

Боротьба за волю України всі ці роки не обходилась без пластунів.
З пів слова вони впізнавали один одного чи то в легіоні УСС, чи в УПА, чи в російсько-українській війні сьогодні.
З перших днів повномасштабного вторгнення тисячі пластунів з усього світу невтомно працюють задля перемоги: передають медикаменти, автомобілі, машини швидкої допомоги, ремонтні майстерні. Дружба пластунів крізь роки спрацювала як велика логістична компанія.
Понад 550 пластунів вступили до лав Збройних Сил України від 24 лютого. Їх легко впізнати: у них найкраще спорядження, вони найшвидше можуть роздобути необхідний реманент, у них усюди друзі. 28 із них вже гріються біля вічної ватри – так ми тепло називаємо смерть.

Наша ціль – зібрати кошти на 10 авто для військових пластунів від пластунів усього світу.
Перш за все ви робите пожертву та висловлюєте свою підтримку ПЛАСТУ. Натомість отримуєте унікальне та лімітоване пластове худі. З шевроном вашого куреня та вашим улюбленим числом (о так, всі ми знаємо, що пластунам числа важливі).
100% від прибутку передамо на придбання авто для наших друзів пластунів-військових.

А потім ми побачимось на таборах і все буде ясно без зайвих слів, що ми разом СИЛЬНО КРАСНО ОБЕРЕЖНО І БИСТРО працювали, щоби виграти цю війну.

_____________________

Відправлення худі почнуться після закриття збору, тобто коли ми досягнемо відмітку в 500 замовлених худі.

Ваш курінь і бажаний номер до жетону ви можете вказати в коментарі до замовлення. Якщо у вас немає куреня чи ви не з Пласту, також вказуйте це, для вас ми підготували особливий шеврон.

Якщо ви зазначите в замовленні “не телефонувати” — ми цього не зробимо, тож якщо є потреба обговорити деталі — зазначте необхідність зв’язатися з вами.

gallery
gallery
gallery

youtube-video-preview

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити