УКР
Контакти
Вхід
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся
Чоловікам

Чи знали ви, що до повномасштабної війни на Півдні України була найбільша у світі популяція рожевих пеліканів: щоліта у цьому заповіднику збиралось близько десятка тисяч рожевих пеліканів і ще сотні видів рідкісних птахів. У нашій першій спільній ініціативі з парком «Тузлівські лимани» ми спільно з вами зібрали кошти на екскаватор Warynski 415, який самотужки очищав забруднені протоки і робив життя птахів комфортнішим.

На жаль, зараз нашу дику природу потрібно захищати не тільки від війни, а й від браконьєрів, які навіть у ці страшні часи полюють на цих птахів. Протяжність кордону парку – 150 кілометрів, і його охоронцям потрібна мобільна станція-трейлер, де можна цілодобово чергувати на посту.

І ми собі тако придумали: якщо F-35, F-22 і F-18 такі рідкісні «птахи», що не світять нам по ленд-лізу, і не зможуть захищати наше небо, то хай захищають наших фламінго!

Як це працює: ви купуєте футболку з заморськими літаками, а ми віддаємо 400 гривень з кожної на покупку мобільної станції охорони парку «Тузлівські лимани», де селяться наші рожеві фламінго. Ціна трейлера – 300 000. І чим більше людей купить красиву вдяганку на літо, тим швидше ми закриємо збір.

Якщо ви вже опинилися на цій сторінці, значить ми з вами маємо однакові цінності: для вас, так само, які і для нас, кожне життя важливе. То давайте будемо берегти ту рідкісну красу разом.

gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery
gallery

youtube-video-preview

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити