Сontacts
Sign in or Create account
Email
Sign in
First time here? Register

Filter
Availability
Cancel all filters
Sort
  • First new
  • Popular
  • First cheaper
  • First expensive
Nothing was found
Reset Filters

Купити бананки онлайн від українського бренду Авіація Галичини

 

Розповідь про гардероб і будь-які стильні поради завжди будуть неповними без аксесуарів – як для панянок, так і елеґантних парубків. Наплічники, cross-body, ранці – різновидів є безліч, та на цій сторінці розповімо все про бананки. Якщо ви досі не мали нагоди приміряти виріб, не варто лякатися – від свого фруктового родича ці поясні сумки “позичили” лише подібну форму. 

Бананки: дизайн і походження

Що ж таке бананка і якою вона буває? Перш за все, вона має свою класичну будову: основна округла частина на блискавці з адаптивним ремінцем. Завдяки регуляторам на ремінці, її можна носити на поясі або через плече – як кому зручніше. Хоч розмір сумки доволі невеликий (середній об’єм – 2-3л), вона досить містка завдяки формі. 

Саме у цьому місці варто знову повернутися до назви й пригадати цікавий факт, хто ж першим придумав назвати бананку саме так. Зробили це, без жодних сумнівів, творці значної частини європейської моди – французи. Оскільки сумка видовжена і злегка вигнута, вона швидко отримала найменування sac banane або ж «сумка-банан». І вже у повсякденному мовленні сучасного покоління залишилося лише одне слово, яке легко запам’ятати – бананка. 

Статусом універсальної її наділили недарма: сумки-бананки вважають виробами унісекс, тож і чоловіки, і жінки можуть претендувати на них у своєму гардеробі. Крім того, виробники часто використовують стійкі до зношування матеріали, які вбережуть вміст вашої сумки на пояс від будь-яких опадів: чи то дощу, чи щедрого львівського снігу у березні. 

Бананки від Авіації Галичини у щоденному гардеробі

Поясна сумка, хоч і є справді доволі базовим виробом серед аксесуарів, теж може стати предметом вираження власного стилю й світогляду. І ми б не були собою, якби не спробували перетворити її у щось унікальне! Сумка-бананка від Авіації Галичини – це ще один яскравий промінчик серед буденності та світу однакових сірих виробів. 

Спершу трохи технічної інформації: матеріал сумки – 100% поліефір, покриття – ПВХ-100%. Водонепроникність 1500 г/м2/24 год, а це означає, що вона не пропускає вологу й зовсім легка у догляді. Достатньо ручного чищення вологим рушником замість прання, щоб витерти поверхню на глянц. Бананка має велике основне відділення з маленькою кишенею для смартфона чи документів, щоб вони завжди були доступні десь у мандрах чи ранковому маршруті на роботу.  

І нарешті – дизайн! Жовта-жовта бананка має принтований чорний рондель з левчиком всередині, який супроводжуватиме вас у всіх важливих справах. Для контрасту замки та ремінець на пояс теж виконані в чорному кольорі. Ми не знаємо, який одяг ви носите щодня, та певні: бананка від “Авіації Галичини” доповнить усе – від панк-куртки з серії “Жадан.Цитати” до класичного плаща. 

Також у неї надзвичайно вдало вміщується компактний вітровик з колекції аеропорту у двох кольорах та написом “Follow Me”. І поки ми не заплутали вас у колекціях верхнього одягу – переходьте на моделі бананок, розглядайте та вибирайте. Наші консультанти з радістю розкажуть вам, що є в наявності зараз, або проведуть цілу екскурсію в крамницях Львова та Києва. Пам’ятайте: кожен має крила!

This site uses cookies in order to provide services properly.
Agree by continuing your visit on the website

Close