Контакти
Вхід
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся
Чоловікам
18.08.2023
Цікаве
Зелінська Лія

«Вогонь запеклих не пече» в Маріуполі, евакуація з ЗАЕС в UKRAINIAN FALCONS та «Слава Україні» в Криму

Історії одягу Авіації від сміливих українців
eye11041
star15

«Вона була зі мною і під час найстрашніших, і під час найщасливіших моментів життя», – написала нам якось дівчина з Маріуполя про свою червону кофту, яка не пережила окупацію в Маріуполі.

Мова йшла про світшот Авіації Галичини, присвячений 12-й бригаді: на спині – величезний напис «Вогонь запеклих не пече», а на плечі – вишиване «UA». Річ, яка могла коштувати життя, просто тому що вона українська і говорить сама за себе.

Ми зібрали декілька історій про одяг Авіації від наших людей з різних куточків України та світу.

Одна з найнебезпечніших точок на карті України – Запорізька Атомна Електростанція. І мова не лише про загрозу вибуху. Співробітники ЗАЕС з самого початку повномасштабного вторгнення опинилися у пастці між «мирним атомом» та озброєними загарбниками. Наш наступний герой мав потрійну небезпеку, адже під час ранкового виходу зі станції на ньому було наше худі UKRAINIAN FALCONS.

signature

Смілива приазовська героїня розбила нам серця історією про свій червоний світшот «12 бригада» і ми вже ніколи не сприйматимемо його як просто одяг.

signature

Наступні три історії теж з Маріуполя. Від кожної проймають дрижаки і водночас неймовірна гордість за силу і незламність цих людей.

signature
signature
signature

А цей чудовий пан зробив велику послугу окупантам в Криму, бо скоро навик чітко вимовляти «Слава Україні!» стане їм дуже у нагоді.

signature

Українського цвіту – по всьому світу! Навіть за океаном ідентифікувати своїх набагато легше, коли вони у одязі Авіації.

signature

А це суто галицька історія про файних панів, які з гордістю носять поло, присвячене 100-літтю Української авіації.

signature

Ми не можемо поділитися історіями наших клієнтів, для яких одяг Авіації – це матеріальне нагадування про загиблих рідних. На наш величезний жаль – таких історій безліч: у когось це одяг з окремими родами військ чи бригадами, а у когось з певними літаками та гелікоптерами. І найстрашніше повідомлення, яке коли-небудь надходило Авіації Галичини – прохання виготовити дитячу річ в пам’ять про тата. Так не має бути.

Має бути так: «Можете допомогти підібрати сімейний образ на День перемоги? Наш тато – Герой війни. Розмір М».

Вам сподобався матеріал?

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити